Urządzenia

Zobacz nasze urzadzenia Vacuum Jet

Vacuum Jet Rower

Najnowszej generacji wielofunkcyjna kapsuła próżniowa do innowacyjnych zabiegów odchudzających. Zastosowane funkcje podciśnienia w połączeniu ze światłem podczerwonym, sauną i ozonoterapią gwarantują niesamowite efekty redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Wysoce cenione i popularne urządzenie dzięki ogromnej skuteczności zabiegów, wysokiemu komfortowi ćwiczeń i bezawaryjności działania. Vacuum Jet – rower, to maszyna do spalania tłuszczu która przyniesie korzyści dla twojego studia i wszystkich którzy zechcą z niej skorzystać.

Czytaj więcej

Wysoce zaawansowana kapsuła próżniowa skonstruowana w oparciu o technologię łączącą podciśnienie, światło podczerwone, ozon i trening na bieżni cardio. W pełni automatyczny system funkcji urządzenia zapewnia kompleksowe działanie i niespotykane rezultaty. Profesjonale urządzenie do odchudzania dzięki ponadczasowej, nowoczesnej konstrukcji stało się niekwestionowanym liderem salonów i klubów fitness.

Czytaj więcej

Vacu Infrared

Zupełna nowość na rynku kapsuł odchudzających. Jeśli chcesz pozyskać zadowolenie klientów wybierz kapsułę VacuInfrared. Kapsuła z serii VacuInfrared wykorzystująca dobroczynne działanie światła podczerwonego oraz terningu sportowego, usatysfakcjonuje każdą osobę chcącą schudnąć i wymodelować sylwetkę. Doskonała jakość wykonania i nispotykane rezultaty ćwiczeń to atuty najnowszej kapsuły VacuInfrared. .

Czytaj więcej

O firmie

Nasza firma jest producentem sprzętu fitness, Wellness & Spa. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą kapsuł próżniowych „VACU " oraz profesjonalnych urządzeń odchudzających.

Finansowanie

Oferujmy pomoc w pozyskaniu środków finansowych na otwarcie salonu lub zakup urządzeń strefy vacuum. Oferujemy dogodne kredyty gotówkowe oraz leasingowe .

Kontakt

tel. +48/22/6520975
kom.:+48 501 239 432
e-mail: studio@cellustop.pl